Kúpiť vstupenku
logo

Deň za odmenu pre každú ženu

Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravujeme DEŇ ZA ODMENU PRE KAŽDÚ ŽENU. Odmeňte seba, svoju kamarátku, kolegyňu, manželku, mamu. Nájdite si čas pre seba, prídite sa inšpirovať, načerpať novú energiu a doprajte si krásny deň v kruhu žien.

Moderná pracujúca žena 21. storočia myslí, pracuje, vyzerá a žije inak ako žena predchádzajúcich generácií. Čoraz viac sa úspešne presadzuje v riadiacich a vrcholových pozíciách, čo na ňu pochopiteľne kladie oveľa väčšie nároky na vzhľad, zdravie a samotný výkon doma aj v rodine.

Zároveň sa však neustále snaží udržať si v sebe ženskosť matky, manželky, priateľky, zamestnankyne, či podnikateľky, ktorá sa nebojí riadiť vlastnou intuíciou, počúva svoj vnútorný hlas, je pragmatická a emocionálna zároveň. Neustále hľadá a objavuje v sebe nové skryté možnosti, kreativitu a potenciál vlastného rozvoja. Dnešná moderná žena sa neustále učí nájsť vnútornú rovnováhu, je ochotná zo seba vydať každý deň maximum.

WOMAN’S BALANCE DAY je o hľadaní potenciálu v sebe, ako byť efektívna, ako cez starostlivosť o svoj vzhľad, dušu aj telo možno dosiahnuť vnútornú spokojnosť a byť šťastnejšia, výkonnejšia, tvorivejšia.

Žena, ktorej nechýba jej zanietenosť, odhodlanie, nadšenie pre čokoľvek sa rozhodne. WOMAN’S BALANCE DAY je určený pre všetky ženy, matky, manželky, kamarátky a kolegyne… ako DARČEK, BENEFIT, BONUS, DEŇ ZA ODMENU…

čítať viac

Diagnostiky, merania, individuálne konzultácie a beauty kútiky

Diagnostiky, merania, individuálne konzultácie a beauty kútiky
Meranie kompozície tela
Líčenie
Diagnostika pleti
Diagnostika a scan chodidla pomocou podoskopu
Diagnostika iTOVI
Meranie stresového zaťaženia
Relax zóna
Beauty zóna

Program konferencie

Čas

Hlavná prednášková miestnosť

08:00 - 08:30 Registrácia

08:45 - 09:00 Privítanie hostí, odprezentovanie podujatia.

Príhovor Mgr. Zuzany Líškovej, zakladateľky WOMAN'S BALANCE DAY a organizátorky podujatia.

9:00 - 10:00 COFFEE BREAK

 

Sála 1 Čas Sála 2 Čas Sála 3 Čas Raňajková miestnosť
10:00 - 11:00

Janka Keketi

10:00 - 11:00

Zuzana Líšková

10:00 - 11:00

 

13:00 - 14:00 WORKSHOP varenia.
Mgr. Zuzana
Lukačiková Líšková
11:15 - 12:15 Janka Keketi 10:00 - 11:00

Sound Healing Terapia - Terapia tibetskými miskami.
Mgr. Lucia Nosko, Sound Healing Slovakia

Z disharmonického správania sa buniek v našom tele, sa na základe vibrácie a rezonancie zo špeciálnych nástrojov vytvára harmónia. Telo a myseľ sa harmonizujú a prinavracia sa nám stratený balans. Terapia navodzuje stav hlbokej relaxácie/meditácie, výrazne redukuje stres a napätie, odbúrava bloky, očisťuje od negatívnej energie, napomáha k redukcii hmotnosti, stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, zlepšuje spánok, eliminuje bolesti, posilňuje imunitu.

12:15 OBED - naši partneri si pre Vás počas celého dňa pripravili chutné občerstvenie na ich stánkoch.

15:00 - 16:00 Janka Keketi 15:00 - 16:00 Zuzana Líšková 15:00 - 16:00

Cvičenie jogy.
 Darya Toth, Jakai joga centrum

15:00 - 16:00 WORKSHOP varenia.
Mgr. Zuzana Lukačiková Líšková
Mám záujem o vstupenku

Prednášajúci

Zuzana Líšková

Výživová poradkyňa a nadšená propagátorka zdravého životného štýlu. Zakladateľka centra výživy a redukcie hmotnosti Medibalance. Jej každodennou prácou je pomáhať ľuďom a motivovať ich, aby si cez úpravu stravovacích návykov naštartovali stratenú životnú energiu a zvýšili výkonnosť organizmu.

čítať viac
Jana Keketi

Jediná slovenská držiteľka certifikátu Advanced Image Consulting and Professional Development z prestížneho London Image Institute. Imidžová poradkyňa v oblasti biznis aj osobnostného rozvoja jednotlivcov a profesionálna fotografka. Klientom pomáha zvýšiť ich sebavedomie a vybudovať jedinečný imidž ovplyvňujúci každý jeden aspekt v profesionálnom ale aj osobnom živote.

čítať viac
Jozef Banáš

Slovenský prozaik, dramatik, scenárista, novinár, profesionálny spisovateľ, bývalý politik, diplomat, obchodník, topmanažér. Patrí medzi najpredávajneších a najprekladanejších slovenských spisovateľov. Vydal 31 kníh z toho 17 v zahraničí. Jeho román Kód 9, z ktorého sa predalo vyše 50-tisíc výtlačkov, je jedným z najúspešnejších románov v histórii slovenskej literatúry. Ročne absolvuje okolo 80 besied a autogramiád. Dan Brown ho označil za hľadača pravdy a Dalajlama počas stretnutia v Kašmíre požehnal jeho úsilie zbližovať ľudí. Navštívil päťdesiat krajín, hovorí piatimi jazykmi. Celkový počet jeho predaných kníh sa blíži k 300 tisícom. Moderuje vlastnú talkshow Na kus reči.

čítať viac
Ľubica Takáčová

Dvadsať rokov pracuje v oblasti vzdelávania a osobného rozvoja. Posledných 14 rokov rozvíja vlastnú spoločnosť Life Up, v rámci ktorej buduje s tímom skúsených profesionálov podpornú platformu pre firemné vzdelávacie programy. Absolvovala niekoľko zahraničných študijných, aj pracovných pobytov a medzinárodný koučovací výcvik ICF. Je autorkou kreatívnych sebakoučovacích nástrojov (Selfcoaching cards for Managers a TEAM CARDS), ktoré používajú koučovia, personalisti, ale aj manažéri v 15 krajinách Európy. Verí, že rozvoj a vzdelávanie zlepšuje kvalitu života, preto aj Life Up. Je spoluzakladateľkou Občianskeho združenia V prúde života, ktorého cieľom je osobnostný rozvoj ľudí zo znevýhodnených skupín. Koučuje jednotlivcov, prevažne manažérov a tímy. Je hlavne podporovateľkou kolegov a hodnotných projektov, tiež ženou, matkou a manželkou. Najradšej sa špecializuje na tímovú dynamiku, trendom a potrebám doby 21.storočia v rozvoji. Venuje sa tiež aj skupinovému fungovaniu prírodných druhov a foteniu.

čítať viac
Jana Fottová

Psychologička, terapeutka a certifikovaná aromaterapeutka. Vyštudovala fakultu psychológie a fakultu sociálnej práce. Absolvovala mnoho školení a tréningov, či už z oblasti esenciálnych olejov, psychológie, personalistiky alebo biznisu. Jedným z nich je aj dlhodobý terapeutický výcvik v systemickej terapii. V súčasnosti rozširuje svoje vedomosti v oblasti aromaterapie a etikoterapie. Pracovala v medzinárodných spoločnostiach ako psychologička, personalistka, trénerka a manažérka. Má dcérku Marínu, ktorá jej pomáha znovuobjavovať svet. Jej životným krédom je: „Život je príliš krátky, aby sme nežili podľa vlastných predstáv“.

čítať viac
Jaroslava Vaculčiaková

Skúsená lektorka a koučka, ktorá s nadšením pomáha ľuďom a firmám rásť a rozvíjať svoj potenciál. Je certifikovanou trénerkou osobnostnej typológie DiSC a absolventkou tréningu the American Board of NLP v Londýne. Už viac ako 15 rokov trénuje a konzultuje pre významné firmy, manažérov i politikov. Prednáša na konferenciách a univerzitách, pravidelne publikuje a vystupuje v médiách. Jej víziou je, aby Slovensko bolo krajším a lepším miestom pre život. Verí, že každý z nás k tomu môže prispieť svojou troškou. Preto treba začať od seba.

čítať viac
Monika Ruffini

Bežecká koučka, terapeutka a trénerka behu. Jej poslaním je využívať poznatky vedy a výskumu v športe. Je zakladateľkou Centra bežeckej terapie, ktoré uprednostňuje prevenciu ako súčasť aktívneho životného štýlu a motivuje ľudí k zdravému behaniu. Učí ich hýbať sa správne, aby sa vyhli zraneniam a zostali aktívni do vysokého veku. Je jediným certifikovaným bežeckým špecialistom POSE METHOD® na Slovensku, ktorý sa venuje správnej technike behu a organizuje kurzy správnej techniky behu a bežeckej terapie pre jednotlivcov a skupiny.

čítať viac
Lucia Nosko

Študovala terapiu zvukom vo svete. Nepál-India-Nemecko- a za jej majsterským stupňom stojí americký Grand Gong Master Don Conreaux, ktorý je vyhľadávaná kapacita v oblasti holistickej medicíny nielen v Amerike, ale všade na svete.

čítať viac
MUDr. Jana Šrámeková

MUDr. Jana Šrámeková pracuje v Medicínskom kozmetickom centre MEDISKIN. Vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave a v odbore estetickej dermatológie pôsobí od roku 1988. Na Slovensku je považovaná za jednu z priekopníčok korektívnej dermatológie a súčasne najskúsenejšiu laserovú špecialistku. Ako prvá priniesla na Slovensko chemický peeling, fotorejuvenizáciu, mezoterapiu a mezolift. V posledných rokoch sa špecializuje na laserové technológie a výsledky svojej práce pravidelne prezentuje aj na medzinárodných odborných sympóziách po celom svete.

čítať viac
Darya Toth

Lektorka jogy zo štúdia Jakai v Bratislave. S jogou začala ako 19 ročná a stále je do nej zaľúbená. Joga znamená v preklade spojenie a pre ňu je to spojenie so životom. V joge je možné nájsť odpovede na veľa životných otázok a môže byt pre ľudí čímkoľvek by chceli. Darya Toth vďaka nej našla kľud a pohodu.

čítať viac

Hlavní partneri podujatia

Partneri podujatia

Vystavovatelia

“Konferencia ukáže každej žene, že starať sa o seba a žiť v spokojnosti, šťastí a rovnováhe nie je niečo nereálne. Práve naopak, všetky by sme sa mali snažiť urobiť maximum, aby sa nám podarilo nájsť svoju vlastnú cestu, aby každý deň v našom živote bol BALANCE DAY.”

Tešíme sa na vás! podpis zakladateľka konferencie

Takto vyzerali naše predchádzajúce ročníky konferencie

2018 Hotel BRATISLAVA
2017 Hotel PONTEO
2016 Hotel PONTEO
2015 Hotel PONTEO

Základná cena vstupenky: 59€ s DPH

Cena obsahuje:

  • ranné občerstvenie
  • coffee break
  • prednášky & workshopy
  • možnosť osobného stretnutia s prednášajúcimi
  • diagnostiky, merania, individuálne konzultácie a beauty kútiky

Cena vstupenky s obedom: 69€ s DPH

Obed zahŕňa:

Polievku: Hrášková polievka

Hlavné jedlo: Grilované kuracie prsia s pečenou koreňovou zeleninou a šalátom

Cena vstupenky pri zakúpení 30 a viac vstupeniek: 40 Eur s DPH

Registrácia

Zakúpte 5 vstupeniek a získate 1 vstupenku zdarma, alebo 9 vstupeniek a získate 2 vstupenky zdarma.

Miesto konania

Hotel VIENNA HOUSE EASY BRATISLAVA
Galvaniho 28
821 04 Bratislava

Navigovať na adresu

KONTAKT

V prípade akýchkoľvek otázok a rezervácií vstupeniek
nás neváhajte kontaktovať

Jarmila Krivdová

Event Manager
info@workinbalance.sk
+421 911 719 220

Denisa Michalčíková

Event Manager
sales@workinbalance.sk
+421 918 719 889

Ponuka pre partnerov a vystavovateľov

WOMAN’S BALANCE DAY je perfektným dňom aj vďaka partnerom, ktorí sa podieľajú na organizácii, prispievajú k jedinečnej atmosfére a sprostredkujú každej žene príležitosť dopriať si chvíľku pre seba a objaviť možnosti ako byť krásna, zdravá, šťastná a spokojná.

Ak máte záujem stať sa partnerom 5. ročníka konferencie, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Tešíme sa na spoluprácu!

STIAHNUŤ PONUKU PRE PARTNEROV A VYSTAVOVATEĽOV

WOMAN’S BALANCE DAY podporuje Nadáciu detského kardiocentra

WOMAN’S BALANCE DAY daruje Nadácii detského kardiocentra výťažok z predaja každej vstupenky. Priamo počas podujatia budete mať možnosť individuálne finančne podporiť Nadáciu detského kardiocentra v ich stánku príspevkom do oficiálnej zbierky schválenej Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky.